Четвер 09 лютого 2023 р. 13:56 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   
    Cкажіть, будь ласка, чи правда, що квитки в побудований найближчим часом у м. Чернігові Діснейленд, можна буде купувати на сайті Чернігівської міської ради?
    Дякую
Cтах Ігор Олексійович
Відповідь:
   Будівництво Діснейленду у місті - це питання перспективи. Коли парк збудують та відкриють, тоді і варто вирішувати питання продажу квитків.

Радник міського голови І.Синельник
18 січня 2010 р. 14:42:36

Запитання:
   Чому заборонили встановлення автономного опалення у квартирах? Ми придбали обладнання, але з управління архітектури одержали відмову.
Новікова Людмила Олександрівна
Відповідь:
   Відповідь на запитання знаходиться у законодавчій площині і не залежить від волі органів місцевого самоврядування чи міського голови.
    Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 22.11. 2005 р. №4 затверджено "Порядок відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання". Відповідно до цього Порядку, постійно діюча міжвідомча комісія виконкому Чернігівської міської ради з розгляду питань, пов'язаних із відключенням квартир споживачів від централізованого опалення та гарячого водопостачання розглядає заяви громадян лише на відключення всього будинку. Заяви власників окремих квартир, згідно з Порядком, не розглядаються. Якщо буде згода і бажання, а також фінансові можливості усіх мешканців будинку, тоді кожен зможе встановити автономне опалення.
   
   

Міський голова О.В. Соколов
13 січня 2010 р. 09:50:32

Запитання:
   Коли будуть соціальні магазини і аптеки?
Чмель Марія Олександрівна
Відповідь:
   Обіцянка відкриття соціальних магазинів була пов'язана із труднощами мережі "Союз", які суттєво впливали на ринок продовольчих товарів міста. Потім ситуація поступово стабілізувалася, а тому і потреба зникла. Коли почали розглядати шляхи відкриття соціальних магазинів, виникло багато питань – форма власності, налагодження роботи із постачальниками і т.д. Свого часу міська рада продала контрольний пакет акцій комунального підприємства "Чернігівпродтовари", тому створювати двійників продтоварів вирішили, що не варто. Крім того, продовольчий ринок обласного центру досить насичений: працюють понад 350 магазинів, що торгують продовольчою та змішаною групою товарів, 12 ринків. А ще як протикризовий захід продовжено оренду землі під фірмовими кіосками місцевих товаровиробників. Спочатку йшлося про встановлення більш обладнаних бутиків, але поки що припинили ці ініціативи, бо йдеться про стабільну роботу місцевих підприємств і забезпечення чернігівців якісними продуктами харчування за доступними цінами.

Міський голова О.В.Соколов
13 січня 2010 р. 09:30:45

Всього сторінок (85)перша < 82838485
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.