П’ятниця 24 березня 2023 р. 06:08 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Хто затверджує тарифи на житлово-комунальні послуги для кооперативних будинків (які утримуються ОЖБК)? Та хто контролює якість наданих ОЖБК житлово-колмунальних послуг?
Мисник Світлана Володимирівна
Відповідь:
   Розміри тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій визначаються суб’єктами господарювання не комунальної форми власності, які надають ці послуги, у межах граничних розмірів тарифів, погоджених виконавчим комітетом Чернігівської міської ради. На даний час граничні розміри тарифів для таких суб’єктів господарювання погоджені рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15.09.2008 №251 "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" (п.7 та додатки 4, 5 цього рішення). Згідно з п.10 цього ж рішення, контроль за фактичним обсягом надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій виконавцями, незалежно від їх відомчого підпорядкування та форми власності, здійснюється управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (начальник Антошин В.Л.).

За інформацією управління економіки міської ради
05 лютого 2010 р. 10:42:51

Запитання:
   Мене цікавить, на який нормативний акт ви посилаєтесь, при вирішенні даного питання.
Гарбар Сергій Петрович
Відповідь:
   Шановний Сергію Петровичу!
   
    При вирішенні питань, що стосуються забезпечення жителів міста послугами громадського транспорту, Чернігівська міська рада керується такими нормативно-правовими документами – Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР, Законом України "Про автомобільний транспорт" вiд 05.04.2001 р. № 2344-III та Постановою Кабінету Міністрів України від 3.12.2008 р. №1081 "Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування".
    Зокрема, ст. 30 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" передбачає повноваження органів місцевого самоврядування щодо затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгодження цих питань стосовно транзитного пасажирського транспорту у випадках, передбачених законодавством.
   

Начальник юридичного відділу міської ради П.І.Вовк
03 лютого 2010 р. 10:22:53

Запитання:
   У якому розмірі та з яких джерел надійшли кошти для фінансування рекламної кампанії Чернігівського міського голови на бігбордах міста у грудні-січні 2009-10 років? Дякую.
Стах Ігор Олексійович
Відповідь:
   Шановний Ігоре Олексійовичу!
    Річ у тім, що у грудні 2009 року та січні 2010 року ніякої рекламної кампанії Чернігівського міського голови не було. Якщо ви маєте на увазі новорічні вітання, розміщені на білбордах та у пресі, то вони подані на правах соціальної реклами.
    Відповідно до Закону України "Про рекламу", соціальна реклама – інформація будь-якого виду, розповсюджена у будь-якій формі, яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей і розповсюдження якої не має на меті одержання прибутку. Крім того, стаття 12 даного закону передбачає, що рекламодавцем соціальної реклами може бути будь-яка особа.
    Усі вітання міського голови зі святами, розміщені у ЗМІ та на зовнішніх носіях, відносяться до соціальної реклами. По-перше, вітання подані від імені посадової особи – міського голови – який очолює територіальну громаду міста, а тому не йдеться про рекламу особи; по-друге, такі вітання є одним із засобів формування місцевого патріотизму; по-третє, розповсюдження вітань із святами як соціальної реклами не має на меті одержання прибутку.
   

Радник міського голови І.С. Синельник
28 січня 2010 р. 10:06:49

Запитання:
   Робітники Обєднання „” під час профспілкової конференції пред’явили вимогу про покращення роботи міського транспорту щодо перевезення працівників підприємства вранці і по закінченні роботи. Вимога була викладена у письмовій формі і передана керівництву обєднання . Через тиждень адміністрація також у письмовій формі відповіла представникам трудового колективу, що покращення роботи міського транспорту не належить до компетенції адміністрації обєднання . З такою вимогою трудового колективу необхідно звернутися до місцевої державної адміністрації.
    Чи правильно у даному випадку вчинило керівництво обєднання „”?
   
Гарбар Сергій Петрович
Відповідь:
   Шановний Сергію Петровичу!
    Дійсно, покращення роботи міського громадського транспорту перебуває у компетенції міської ради.
    Для позитивного вирішення питання колективу об'єднання варто звернутися з пропозиціями до міського голови Олександра Соколова, вказавши про який маршрут йдеться і що саме потрібно поліпшити – кількість одиниць транспорту на маршруті, графік його руху тощо.
   

Радник міського голови І.С. Синельник
28 січня 2010 р. 10:02:22

Запитання:
   До яких пір 24-й маршрут не буде заїжджати на вул. Єськова? На те і влада, щоб допомогти!
   
Титаренко Сергій Миколайович
Відповідь:
   Маршрут №24 має сполучення "Вокзал – Півці", зараз його обслуговує СПД М.М.Заєць.
    Автобуси, що працюють на цьому маршруті, заїжджали на вулицю Єськова тоді, коли там не вистачала транспорту. Нині ситуація якісно змінилася, тож автобуси № 24 рухаються за своїм офіційним маршрутом. Але, якщо є побажання чернігівців, то повернемося до цього питання після встановлення нормальних погодних умов.
    Щодо некоректного поводження водіїв чи кондукторів із пасажирами просимо повідомляти в управління транспорту і зв'язку міської ради за телефоном 675-013.
   

Начальник управління транспорту і зв'язку міської ради В.В. Воронін
26 січня 2010 р. 08:35:00

Всього сторінок (85)перша < 8182838485
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.