П’ятниця 24 березня 2023 р. 05:48 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   В якому році і ким було прийняте рішення про передачу села Олександрівка до міста Чернігова?
Слюсар Ніна Іванівна
Відповідь:
   Коригування меж міст перебуває у компетенції Верховної Ради України. Село Олександрівка включено до складу міста Чернігова у 1999 році.
    Відповідно, за поданням Чернігівської обласної ради, була прийнята Постанова Верховної Ради України "Про зміну меж м. Чернігова Чернігівської області" від 08.07.1999 р. №872-XIV, за якою до складу обласного центру ввійшли с. Олександрівка, с. Півці і частина с. Новоселівка, площею 7856,3 га.
   

Начальник управління архітектури і містобудування Чернігівської міської ради Л.В. Павлінська
23 лютого 2010 р. 10:24:22

Запитання:
   Мого чоловіка звільнили з роботи "за власним бажанням" під примусом, через навчання на заочному відділенні в ЧДІЕіУ.Він 6 місяців працював за трудовою угодою (не занесли до трудової книжки і відмовляються)місяць працював як основний працівник(є запис у трудовій).при звільненні не було виплачено коштів за невикористану щорічну відпустку.
    Що тробити?До кого звернутись за допомогою?Дякую.Вкажіть поштову адресу Чернігівської міської ради.
Владєєва Ольга Леонідівна
Відповідь:
   Ольго Леонідівно, оскаржити дії роботодавця можна, звернувшись до прокуратури із відповідною заявою. Щоправда, потрібно надати докази, що звільнення відбулося під тиском адміністрації установи чи підприємства.
    Також, аби захистити свої права, можна звернутися до Територіальної державної інспекції праці у Чернігівській області (тел.: (0462) 61-02-23, (0462) 67-52-26).
   
    Адреса Чернігівської міської ради – 14000, м.Чернігів, вул. Магістратська, 7.
   

Начальник юридичного відділу міської ради П.І.Вовк
18 лютого 2010 р. 11:07:14

Запитання:
   Хотелось бы знать в каком направлении будет развиваться город? Какие населённые пункты включат в черту Чернигова в ближайшие годы?
Васильев Константин Николаевич
Відповідь:
   Шановний Костянтине Миколайовичу!
    На сьогодні площа обласного центру Чернігівщини складає 79 квадратних кілометрів і розширювати її поки що немає гострої потреби.
    Річ у тому, що це не виправдано економічно, оскільки земля у населених пунктах Чернігівського району розпайована. Крім того, виникнуть значні затрати з розвитку інфраструктури, підведення комунікацій. Тому найближчі 10 років забудова Чернігова триватиме у наявних межах міста. Насамперед, освоюватиметься територія наймолодшого мікрорайону Масани. Також у місті є резерви для будівництва за рахунок знесення застарілих кварталів приватної забудови.
   
   
   

Заступник міського голови О.В.Сердюк
16 лютого 2010 р. 10:24:09

Запитання:
   Чому молоді , яка закінчує економічний університет з хорошим дипломом немає роботи за фахом? Чому такі спеціалісти нікому непотрібні? Куди можна звернутися за допомогою, адже я дуже хочу працювати за спеціальністю.
Чаус Оксана Валеріївна
Відповідь:
   Оксано Валеріївно, рекомендуємо Вам звернутися за допомогою до міського Центру зайнятості (вул. Попудренка, 14). Спеціалісти Центру з кожним клієнтом працюють індивідуально, посприяють вирішити питання з підбором вакансії для Вас чи допоможуть пройти стажування за спеціальністю, бо роботодавці зазвичай прагнуть брати на роботу фахівців з досвідом професійної діяльності.
    У міському Центрі зайнятості економічні вакансії з'являються, хоча труднощі з працевлаштуванням молодих спеціалістів є, оскільки фахівців економічних спеціальностей готують 19 навчальних закладів Чернігова.
   

Директор міського Центру зайнятості О.О. Зевченко
10 лютого 2010 р. 10:43:43

Запитання:
   Вопрос к Антошину В.Л.
    Здравствуйте! Обращаемся к Вам с жалобой на действия комунальных служб - ЖРЭУ №5. Наша семья из 3х человек (бабушка, дочь и внучка)с 1987 года проживает по адресу ул.Перв.Гвард. Армии 4 на 9 этаже. Постоянно у нас возникает проблема с покрытием балконного козырька. В результате таяния снега балкон заливает и даже по швам меджу плит просачивается в комнаты. Неоднократное обращение к кровельщикам заканчивались обещаниями. В прошлом году весной мы снова оформили заявку. К нам пришли, посмотрели, сказали, что пока снег не сойдет делать не будут. Неоднократно ходили им напоминали, предлагали оплатить их услуги - так ничего они не сделали. Сейчас на 3.02.2010 катострофическое положение - тает снег, весь балкон потек и отваливаються куски цемента с потолка. Мы разве виноваты, что живем на 9 этаже и просим принять меры по устранению проблемы.Пару раз мы платили кровельщикам 300 гривень за работу, но приходила зима-весна и все текло опять. Будем ждать до тех пор, пока не случится обвал? Пока вода не дойдет до 8 этажа? Мы регулярно без задержек оплачиваем все комунальные услуги, почему соответственные службы не могут выполнить свои прямые обязанности. Требуем, не ждать до полного таяния снега, а приказать ЖРЭУ №5 очистить снег с козырька балкона сейчас, а весной обязать их провести ремонтные работы и устранить проблему, покрыть козырек балкона рубироидом или шифером, чтобы проблема не возникала вновь. Спасибо за содействие в решении данной проблемы.Надеемся, что власть повернется к людям лицом.
Головань Мария Ивановна
Відповідь:
   Шановна Маріє Іванівно, Ваше звернення передано Вадиму Антошину.

Радник міського голови І.С.Синельник
05 лютого 2010 р. 10:44:06

Всього сторінок (85)перша < 808182838485
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.