П’ятниця 24 березня 2023 р. 05:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Хочу ознайомитись з документом Чернігівської міської ради (скоріше за все Регламент), який описує порядок підготовки та прийняття рішень Чернігівською міською радою.
    Заздалегідь вдячний.
   
Висоцький Геннадій Володимирович
Відповідь:
   Шановний Геннадію Володимировичу! Регламент Чернігівської міської ради розміщений на офіційному веб-порталі міської ради у розділі "Нормативні документи". Станом на 17.03.2010р. це пункт №118 (номер може змінюватися, оскільки додаються нові документи).

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
17 березня 2010 р. 14:11:00

Запитання:
   Чи планує міська рада віддати наказ, щоб 9 Травня поряд з державним прапором, розмістити прапор Перемоги на будівлях міських установ?
Кулич Євген Володимирович
Відповідь:
   Шановний Євгене Володимировичу! У Чернігові вже розпочалася підготовка до відзначення 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
    Щодо встановлення прапорів Перемоги з нагоди свята 9 Травня на будівлях міських установ та організацій, таке питання поки що не розглядалося. Крім того, якщо буде відповідне рішення органів державної влади, то воно обов'язково виконуватиметься.
   

Заступник міського голови – керуючий справами виконкому С.Г.Віхров
12 березня 2010 р. 13:01:50

Запитання:
   Назвіть, будь-ласка, мету візиту до міста Тарнобжег голови Деснянської райради Миколи Сеньковича, а також кількість бюджетних коштів, що були витрачені на проїзд та перебування чернігівської делегації у польському місті-побратимі. Дякую
Cтах Ігор Олексійович
Відповідь:
   1-4 березня делегація з Чернігова на чолі з міським головою Олександром Соколовим на запрошення польської сторони відвідала місто-побратим Тарнобжег.
    Метою візиту голови Деснянської районної у місті ради Миколи Сеньковича до Тарнобжега було ознайомлення з вирішенням проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, представники чернігівської делегації отримали вичерпну інформацію про роботу житлового комплексу польського міста – механізми формування плати за послуги, проведення ремонтів будівель та покрівель, реконструкцію систем водо- і теплозабезпечення, утримання та ремонт доріг.
    Бюджетні кошти на проїзд та перебування чернігівської делегації у польському місті-побратимі не витрачалися.
   
   

Радник міського голови І.С.Синельник
09 березня 2010 р. 15:09:20

Запитання:
   ВІДКРИТЕ КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ
    до міського голови Соколова В.О.
    від персоналу ВАТ ЧРМЗ «Жовтневий молот»
    в зв’язку з тим, що на чергове звернення підприємства від 12.02.2010 року знову не включено на найближчу сесію міської ради питання « Про надання дозволу на проведення інвентаризації землі та розробку проектів землевідводу з тим, щоб дістати можливість укласти Договір на оренду землі»
   
    Ми вважаємо, що політика, яку проводить міський голова по відношенню до заводу «Жовтневий молот» є навмисним створенням перешкод діяльності підприємства :
    Факти, що підтверджують перешкоджанню діяльності :
    1.Відсутність замовлень від міста на продукцію заводу (виробництво огорож, ліхтарів, люків та інше) Таку продукцію, значно гіршої якості, переважно замовляли в Києві. Як результат такої безглуздої політики з боку міського голови – скорочення робочих місць на підприємстві, зменшення надходжень до міського бюджету, закриття ливарного виробництва
    2. Перешкоджання реалізації проекту «Технорарк» з боку міського голови призвело до втрати інвестицій на розвиток підприємства, а отже і міста в цілому. Міським головою було заблоковано прийняття рішення про дозвіл на продаж землі підприємству, що було однією з умов інвестора.
    3. Нині міський голова обрав тактику перешкоджати підписанню договору оренди землі на умовах, що відповідають дійсному стану. Це уповільнює розвиток підприємства за сучасними технологіями. Міський голова , мабуть, вважає, що підприємство мусить бути приречене на довічний випуск деталей для вантажівок ГАЗ-51, які вже більш 40 років зняті з виробництва.
    Причини такої політики міського голови до заводу «Жовтневий молот», на нашу думку, очевидні :
    Перше і найголовніше – це, мабуть, боязнь політичного конкурента Сергія Кнуренка, який є одним з акціонерів нашого підприємства.
    Друге – як ми думаємо, це власні хворобливі амбіції міського голови , які призвели, наприклад, до того, що за його активною підтримкою передана у комунальну власність будівля, що належала підприємству за адресою пр. Миру,201, ніби - то для покращання умов життя мешканців. Проте зараз має місце процес непрозорої приватизаці житла за адресою пр. Миру, 201, про що, як нам стало відомо, було озвучено на сесії міської ради. На сесії міський голова не зміг пояснити прилюдно, чому дві родини за якимись ознаками отримали дозвіл від міськради на приватизацію, а , іншім – відмова.
    Але, нездорові амбіції міського голови не в змозі перешкодити розвитку підприємства.
    Є Закони, Постанови, врешті оптимізм і бажання працювати на себе, на розвиток міста, тому проекти розвитку, хоч і уповільнено, підприємство реалізує. Проте, не маючи договору оренди землі, підприємство змушено нести збитки , витрачючи кошти на утримання будівль і не маючи змоги повноцінно реалізовувати проект «Технопарк». Врешті, підприємство не має можливості виконувати свій обов’язок, і сплачувати, без укладання Договору, кошти до міського бюджету за оренду землі.
   
    Ми вимагаємо від Соколова О.В. як міського голови:
    По-перше завжди пам’ятати, що міський голова знаходиться на посаді не задля вдоволення нездорових амбіцій та власних потреб, а тільки має повноваження делеговані виборцями .
    Отже, міський голове, пане Соколов, нарешті, почуйте вимоги виборців і приступіть до їх виконання:
    Цим ЗВЕРНЕННЯМ наполегливо просимо, нарешті, цивілізовано підійти до вирішення питання про укладання Договору оренду землі і не нав’язувати свої варіанти, без розгляду питання, з яким обгрунтовано звертається підприємство
    Вимагаємо, щоб підписанню Договору про оренду передувало вивчення питання комісією міськради з залученням представників заводу та внесення на розгляд найближчої сесії питання про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки з метою уточнення меж та розробки проектів землевідводу.
   
    Сподіваємось, що правоохоронні органи не залишать без уваги ситуацію, яка з вини міського голови склалася навколо укладання договору оренди землі і сприятимуть правовому вирішенню питання.
   
    Підписи: Хорина Н.О.
    Кожевников А.В.
    Пономаренко Н.Б.
    Плуток О.В.
   
Працівники ВАТ ЧРМЗ
Відповідь:
   Відповідно до статті 126 Земельного кодексу України, право оренди земельної ділянки посвідчується договором оренди землі, зареєстрованим відповідно до закону. Рекомендованим листом №3-13/11-5545 від 28.07.2009 року за підписом заступника міського голови Вам направлявся проект договору оренди земельної ділянки (2 примірника) для узгодження та подальшого укладання між Чернігівською міською радою та ВАТ ЧРМЗ "Жовтневий молот". Згаданий проект договору було підготовлено з зазначенням всіх існуючих суміжних землекористувачів та з обрахуванням площі ділянки, на якій знаходиться нерухоме майно ВАТ ЧРМЗ "Жовтневий молот". На сьогодні ВАТ ЧРМЗ "Жовтневий молот" не підписав вищезгаданий договір оренди землі, який відповідає чинному законодавству.
    Листом №7478 від 25.12.2009 року управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради Вас повідомляло, що питання щодо "надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ВАТ ЧРМЗ "Жовтневий молот", розглядалося на постійній комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин 16.12.2009 р. В результаті його розгляду управлінню земельних ресурсів Чернігівської міської ради рекомендовано повернутись до розгляду даного питання після поновлення договору оренди земельної ділянки площею 6,9307 га по проспекту Миру, 194 для експлуатації будівель і споруд промислового призначення. Щодо питання зміни функціонального призначення земельних ділянок по просп. Миру, 194 заявнику неодноразово повідомлялося, що відповідно до місцевих правил забудови та ДБН Б. 1.1-4-2002 "Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження містобудівного обґрунтування" йому необхідно було замовити відповідне містобудівне обґрунтування (листи-відповіді управління архітектури та містобудування міської ради від 12.05.2009 р. за № 700 на звернення ВАТ "Чернігівський ремонтно-механічний завод "Жовтневий молот» від 30.04.2009 р № 01/119 та від 07.05.2009 р. № 01/124; від 23.07.2009 р. за № 1106 на звернення заявника від 15.07.2009 р. № 237; від 23.07.09 за № 1 107 на звернення заявника від 13.07.2009 р. № 232).
    Своїм листом від 05.08.2009 р. за № 266 ВАТ ЧРМЗ "Жовтневий молот" надало до міської ради копії містобудівного обґрунтування "Розміщення Технопарк "Інноваційні технології 3000" на території заводу "Жовтневий молот" по проспекту Миру, 194 в місті Чернігові» та висновку Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст "Діпромісто" (м. Київ) щодо погодження вказаної містобудівної документації.
    На це звернення була надана відповідь управлінням архітектури та містобудування міської ради від 22.09.2009 за № 1532, в якій заявника було повідомлено, що статтями 3; 10; 17 та розділом IV-1 Закону України "Про планування і забудову територій" передбачено проведення експертизи та громадського обговорення містобудівної документації, в т.ч. і містобудівних обґрунтувань.
    Відповідно до пункту 2 Порядку проведення державної експертизи містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 522, експертизі підлягають усі види містобудівної документації (Генеральна схема планування території України, схеми планування територій, генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій, проекти забудови територій, містобудівні обґрунтування) незалежно від замовника та джерел фінансування.
    Цим же Порядком визначено, що для проведення експертизи замовник подає .проект містобудівної документації у двох примірниках. Проведення експертизи фінансується за рахунок коштів замовника.
    Таким чином, заявнику для вирішення питання зміни функціонального призначення земельних ділянок по пр. Миру, 194, на яких розміщені будівлі та споруди його підприємства, необхідно виконати державну експертизу містобудівного обґрунтування "Розміщення Технопарку "Інноваційні технології 3000" на території заводу "Жовтневий молот" по проспекту Миру, 194 в місті Чернігові" та провести спільно з виконавчими органами міської ради процедуру громадського обговорення, в тому числі і громадські слухання, цього проекту.
    Крім того, відповідно до пункту 5.9 ДБН Б. 1.1 -4-2009 "Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження містобудівного обґрунтування", після завершення розроблення містобудівного обґрунтування розробник передає його замовнику для організації погодження. Містобудівне обґрунтування погоджується з відповідними органами містобудування та архітектури, земельних ресурсів, охорони культурної спадщини, природоохоронним та санітарно-епідеміологічним органом. Свої висновки зазначені органи надають протягом місяця з дня подання на їх розгляд містобудівного обґрунтування незалежно один від одного.
    Для уточнення межі земельної ділянки, на якій знаходяться Ваші об'єкти нерухомого майна, Ви можете замовити у суб'єкта господарювання, який має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, відповідну землевпорядну документацію. Враховуючи викладене вище, дозвіл міської ради на розроблення технічної документації в даному випадку не потрібен.
   
   
   

Начальник управління земельних ресурсів міської ради Ю.В.Титаренко
09 березня 2010 р. 10:02:00

Запитання:
   Кабминистров Украины постановлением №151 от 17 февраля утвердил порядок проведения перерасчета размера платы за предоставление услуг по....снабжению холодной... воды и водоотводу в случае непредставления их или снижения их качества
    Текст постановления опубликован на правительственном портале.
    Согласно документу, в случае непредставления услуг или предоставления их не в полном объеме, снижения их качества, в частности, отклонения их количественных и качественных показателей от нормативных, исполнитель проводит перерасчет размера платы за фактически предоставленные услуги путем уменьшения размера платы за предоставление услуг.
    Исполнитель обязан провести на протяжении следующего за расчетным сроком месяца перерасчет размера платы за жилищно-коммунальные услуги (ЖКУ) независимо от наличия задолженности за предоставленные услуги.В случае перерыва в предоставлении услуг по централизованному снабжению холодной и горячей воды (допустимый срок отклонения – не более 6 часов в сутки при круглосуточном водоснабжении и не более 30% общего времени снабжения воды по графику (не более чем 2 раза в месяц) плата снижается на 3,3% месячной платы за каждые сутки превышения допустимого срока отклонения.
    В случае несоответствия состава и свойств воды государственному стандарту питьевой воды, требованиям санитарного законодательства и разрешениям Госпотребстандарта плата снижается на 20% за весь срок несоответствия состава и свойств воды.Де-факто:в феврале наблюдались перебои по факту снабжения водой (порыв системы).Спасибо оперативности местным органам власти-на следующий за аварией день был организован подвоз воды.Проблема существовала в течении недели.Вопрос по сути-будет перерасчет за поставку воды?Спасибо.
Зинченко Елена Александровна
Відповідь:
   Згідно з пунктом 23 "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної і гарячої води і водовідведення", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 та пунктів 2 і 3 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості" від 17 лютого 2010 року №151, комунальне підприємство "Чернігівводоканал" за період ненадання послуг або їх надання не в повному обсязі проводить перерахунок розміру плати за фактично надані послуги.
    Це робиться за умови документального підтвердження про відсутність або обмеження централізованого водопостачання за конкретно вказаною адресою протягом місяця, що настає за розрахунковим.
    За інформацією комунального підприємства "Чернігівводоканал", у січні-лютому 2010 року аварій терміном тиждень і більше на системах централізованого водопостачання не було.
    У випадках несанкціонованого відключення від мереж водопостачання самими ж мешканцями будинків, при проведенні ними будь-яких ремонтних робіт у помешканнях, комунальне підприємство "Чернігівводоканал" перерахунку за ненадання послуг або надання їх не в повному обсязі, зниження якості, не проводить.
    Для перерахунку розміру плати за надання послуг з постачання холодної води та водовідведення, у разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, необхідно звертатися до абонентського відділу комунального підприємства "Чернігівводоканал" за адресою: вул. Белова,2, телефони для довідок 614-662, 673-000.
   

За інформацією управління економіки міської ради
03 березня 2010 р. 09:34:30

Всього сторінок (85)перша < 79808182838485
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.