П’ятниця 24 березня 2023 р. 04:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Добрый день! Я установил в квартире за свой счет индивидуальный газовый счётчик. В моем доме уже установлен общедомовой счетчик учета газа. 20 января 2018 года в силу вступил Закон Украины № 5722 «О внесении изменений в Закон Украины «Об обеспечении коммерче­ского учета природного газа». Согласно документу, газовые компании, с целью учета при­родного газа, должны обе­спечить своих потребителей индивидуальными счетчиками газа. Также в законе прописано, что потребители сами могут установить индивидуальный счетчик за собственные сред­ства и получить компенсацию за его установку от газовой компании. Имею ли я право на компенсацию?
Иващенко Владислав Павлович
Відповідь:
   Шановний Владиславе Павловичу! З питань установки газового лічильника мешканцям Чернігова потрібно звернутися до місцевих Центрів обслуговування клієнтів. Більш детально з інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті регіональної газової компанії Чернігівгаз за посиланням - https://cn.104.ua/.


04 лютого 2019 р. 09:04:00

Запитання:
   Добрий день. Ми, 9 сімей, проживаємо в будинку по вул. 1-го Травня, який знаходиться на балансі ПАТ "Укртелеком". В нашому будинку відсутнє централізоване водопостачання гарячої води, тому були встановлені 3 бойлери, отже газ на підігрів води не витрачаємо. Але в квитанціях ГазЗбут нам виставляє норму 18.3 м.куб. на одну особу. Підкажіть куди треба звернутись щоб можна було зменшити норму споживання газу до 9.8 м.куб.
Куценок Наталія Іванівна
Відповідь:
   Шановна Наталіє Іванівно! З даним питанням Вам необхідно звернутись безпосередньо до вашої газопостачальної компанії, адресу і телефон якої Ви можете знайти на платіжних документах.


30 січня 2019 р. 21:57:00

Запитання:
   Доброго дня. Звертаюся до вас з таким питанням. Хто повинен слідкувати за бурульками, котрі звисають з даху коллегіума 11, під якими ходять щодня діти? Якщо це адміністрація закладу, то прошу вплинути на їхню бездіяльність. Та бажано, щоб результатом впливу було зняття буруль з даху,а не загороджувальна стрічка.
Петренко Микола Васильович
Відповідь:
   Шановний Миколо Васильовичу! Вирішення даного питання знаходиться в компетенції управління освіти Чернігівської міської ради:
    14038, м.Чернігів, проспект Перемоги, 141;
    телефон /факс (04622) 3-31-53,
    електронна адреса: [email protected]


27 січня 2019 р. 13:59:00

Запитання:
   Заболела Мать - Пирожкова Светлана Васильевна, жительница Чернигова. Три дня температура до 39. Чуть сбила таблетками. Страшный кашель. Боль в груди. Обратилась по телефону к семейному врачу - Зеленковской О. В., ІІ-я Поликлиника, - та на больничном. Рекомендовала вызывать врача через регистратуру. Там отвечают, что сбейте температуру, если высокая, и идите на прием в поликлинику к другому врачу (не семейному). Повторные обращения завершились теми же советами. Как быть? А как с больничным листом, ведь она работает. Скажите, куда можно обратиться еще.
Зайцев Андрей Андреевич
Відповідь:
   Шановний Андрію Андрійовичу! З даним питанням Ви можете звернутись до Управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради
   
    14038 м. Чернігів, пр. Мира, 44
    телефон (0462) 77-72-96 (приймальня)
    електронна адреса: [email protected]


09 січня 2019 р. 13:55:00

Запитання:
   Кожного місяця 1числа люди получають безкоштовні ліки для діабетиків у аптеці " Сальвія", і кожного разу утворюеться величезна черга з 6 ранку, а вдень ліків вже немае!
    Останнім часом перестали давати бо кажуть що немае грошей на безкоштовні ліки і тому не дають!
    Чи можете ви посприяти тому щоб ліки видавали не тільки в аптеці Сальвія що по вулиці Шевченка ( ерасний міст) але й в інших аптеках і щоб ліків всім вистачало і нетреба було йти у 6 ранку щоб займати чергу для тогр щоб ачасно получити ліки !
    Зараз зима морози і це не правильно стоять у великій черзі кожен раз, та жать коли гроші з'являться для безкоштоаних ліків!
Бобчинець Олександр Віктороаич
Відповідь:
   Шановний Олександре Вікторовичу! З даним питанням Ви можете звернутись безпосередньо до Управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради
   
    14038 м. Чернігів, пр. Мира, 44
    телефон (0462) 77-72-96 (приймальня)
    електронна адреса: [email protected]


08 січня 2019 р. 11:03:00

Всього сторінок (85)перша < 45678910 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.