П’ятниця 24 березня 2023 р. 05:43 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Добрый вечер! Где можно узнать по поводу выделения земли для обленерго для ведения робот установки подстанцыыи так далее ?ето решение по их словам должно было решатся в Черниговской городской Раде на сесии!
Батюк Яна Васильевна
Відповідь:
   Шановна Яно Василівно! Підготовкою проектів рішень міської ради (зокрема з питання надання земельних ділянок) для розгляду їх у постійних комісіях та на сесіях міської ради займається управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради:
    14000 м. Чернігів вул. Коцюбинського, 82;
    тел.: (0462) 77-47-61, (0462) 676-269; (0462) 67-69-59 (бухгалтер), (0462) 67-64-71, (0462) 77-59-63
    Електронна адреса: [email protected]
   


25 лютого 2019 р. 20:36:00

Запитання:
   Три дня назад задавала вопрос о судьбе речки Стрижень. Написали, что вопрос отправлен на обработку. И ни гу-гу. Я что, такой сложный вопрос задала?
Крезуб Тамара Михайлівна
Відповідь:
   Шановна Тамаро Михайлівно! Ваше звернення зареєстровано та відправлено на розгляд. Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження. За результатами розгляду у визначений законом термін Ви отримаєте письмову відповідь.


21 лютого 2019 р. 15:48:00

Запитання:
   Вообщем попали мы в больницу, но самый прикол, нет ні горячей воды, ни аптеки, ни плитки, где греть молоко, где купить лекарства и вообще шо за на как тут выжить если даже на кухне нет кипяченной воды?????? Ну вот как так?
    Це мені дружина пише.Мама 4х дітей. З сином (1,5р) потрапили до "лікарні". Я зараз далеко. Бо змушений був поїхати. Як так??? Що це за геноцид???
Малай Валерій Миколайович
Відповідь:
   Шановний Валерію Миколайовичу! З тексту Вашого звернення не зрозуміло, про яку саме лікарню йде мова. Якщо йдеться про стаціонарне лікування в комунальному лікувально-профілактичному закладі «Обласна дитяча лікарня», то Вам необхідно звернутись безпосередньо до управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації, оскільки зазначений вище медичний заклад не знаходиться в підпорядкуванні Чернігівської міської ради.
    14005, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1б тел.-факс: (0462) 67-76-51, Е-mail: [email protected]


11 лютого 2019 р. 07:05:00

Запитання:
   в этом году прекратили вывоз эко мусора . На горячей линии отвечают, что этим занимались волонтеры!!!! и теперь предлoгают не сортировать мусор, а пользоваться общими баками.
    Какие организации будут заниматься этим дальше?
пахомова марина владимировна
Відповідь:
   Шановна Марино Володимирівно! З питанням щодо вивезення побутових відходів Ви можете звернутись безпосередньо до КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради-
    поштова адреса:
    14034, м. Чернігів, вул. 1 Травня, 173,
    електронна пошта: [email protected], [email protected]
    А також за посиланням http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news/view/12043 Ви можете ознайомитись з інформацією щодо пунктів прийому вторинної сировини.
   


06 лютого 2019 р. 00:22:00

Запитання:
   Міському голові Атрошенку В.А.
    м.Чернігів, вул. Магістратська,7
    ФОП Зайцев Роман Олександрович
    м.Чернігів, вул.Любецька, 60
    066-115-62-21
   
    19 грудня 2018 року, я звернувся до Вас з листом (копія додається), за роз'ясненням.
    Станом на 5 лютого 2019 роки я так і не отримав відповідь.
    Прошу Вас дати мені роз'яснення на моє звернення, а також пояснити мені - чому станом на 5 лютого 2019 року, я не отримав від Вас відповідь на своє звернення, яке Ви отримали 19 грудня 2018 року. Тим самим порушили діючі законодавство, а саме:
    • ст. 18 Закону України "Про звернення громадян", громадянин, Який звернув Із заявив чи скарга до ОРГАНІВ державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, ОРГАНІЗАЦІЙ Незалежності від форм власності за, об'єднань громадян, ЗАСОБІВ масової інформации, посадових осіб, має право, здобудуть письмовий відповідь про результати РОЗГЛЯДУ заяви чи Скарги. Відповідно до чинного законодавства, органи державної влади, зокрема органи та установи юстиції зобов'язані повідомити письмово громадянина про результати РОЗГЛЯДУ его Звернення та суті прийняття за ним рішення - надати обґрунтовану, повну, та по суті Звернення відповідь у встановлений законодавством строк з повідомленням про Розгляд Звернення Із зазначеним норм, які були порушені, конкретних Дій, Які повинні бути вчиненні, и ким.
    Хочу Вам нагадати терміни розгляду пропозицій, заяв та скарг громадян державними установами :
    • «Для вирішення пропозицій, заяв і скарг громадян Законом України "Про звернення громадян" встановлені такі терміни:
    - не більше одного місяця такі, що потребують додаткового вивчення і перевірок;
    - в інших випадках - невідкладно, не пізніше 15 днів від дня їх отримання державною установою, яка зобов'язана вирішити питання по суті та надати заявнику письмову відповідь;
    - у випадках, коли для вирішення заяви або скарги необхідно провести спеціальну перевірку, витребувати додаткові матеріали або вжити інших заходів, терміни вирішення заяви або скарги можуть бути в порядку винятку продовжені керівником або заступником керівника відповідного органу, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні не може перевищувати 45 днів.
    - у разі, якщо питання, порушені у зверненні громадянина, не входять до повноважень державної установи, яка отримала дане звернення, воно в термін не більше 5 днів пересилається відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення;
    - у разі, якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в термін не більше 5 днів повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.
    На обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого Законом України "Про звернення громадян"»
   
    А так же нагадати що є Відповідальність за Порушення законодавства про звернення громадян
    • В першу чергу, така відповідальність передбачена ст. 24 Закону України «Про звернення громадян», а саме: особи, винні у порушенні цього Закону, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України. Згідно вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, в засобах масової інформації затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 348 (зі змінами і доповненнями), діловодство за пропозиціями, заявами (клопотаннями) і скаргами громадян в організаціях ведеться окремо від інших видів діловодства і покладається на спеціально призначених для цього осіб чи на підрозділ службового апарату.Особисту відповідальність за стан діловодства за зверненнями громадян несуть керівники організацій. При порушенні терміну розгляду звернення закріпленого ст.20 Закону «Про звернення громадян», і не направлення письмової відповіді заявнику про результати розгляду звернення, може йти розмова про те, що повністю ігноровано у відновленні або захисті певних порушених прав чи свобод заявника. Ст. 15 Закону «Про звернення громадян» чітко вказує, що керівники та посадові особи підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, зобов'язані не лише об'єктивно і вчасно розглядати звернення громадян, перевіряти викладені в них факти та повідомляти про результати розгляду, а також приймати рішення і забезпечувати їх виконання.Статтею 212-3 передбачено, що незаконна відмова у прийнятті та розгляді звернення, інше порушення Закону України "Про звернення громадян" - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частинами першою - сьомою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від шістдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин.Відповідно до ст. 254 Кодексу про адміністративні правопорушення про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол. Відповідно до п. 2 ст. 255 Кодексу про адміністративні правопорушення, особою, яка має право складати протокол про адміністративне правопорушення за ознаками, визначеними у ст. 212-3.
   
   
    беручи до уваги вищесказане, прошу, в п'ятиденний термін, дати мені роз'яснення на питання, що цікавлять мене питання, в іншому випадку я буду змушений звернутися в прокуратуру, суд і інші контролюючі органи.
Зайцев Роман Олександрович
Відповідь:
   Шановний Романе Олександровичу! За результатами розгляду Вашого звернення управлінням земельних ресурсів Вам була надана відповідь № 01-08/2146. За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до зазначеного вище управління за адресою: 14000 м. Чернігів вул. Коцюбинського, 82;
    тел.: (0462) 77-47-61, (0462) 676-269; (0462) 67-69-59 (бухгалтер), (0462) 67-64-71, (0462) 77-59-63
    Електронна адреса: [email protected]
   


05 лютого 2019 р. 09:21:00

Всього сторінок (85)перша < 3456789 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.