Понеділок 27 березня 2023 р. 17:46 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 3.4. Створення умов для розвитку потенціалу молоді («Активна молодь = активна громада»). «YouthCity»

У рамках проведення табору молодіжного активу «Перехрестя-Юнь-2018» проводились заходи, які сприяли молодіжному самоврядуванню, серед яких: зйомка роликів соціальної реклами, підготовка та проведення пізнавально-розважальних заходів, тренінгів та майстер-класів, фестиваль кіно під відкритим небом (документальні та ігрові фільми, соціальна реклама). При управлінні створено волонтерський загін, який допомагає у проведенні загальноміських заходів. Проведено тренінг для молоді з проектного менеджменту , тренінг з проведення табору молодіжного активу, цикл тренінгів «Командоутворення», «Лідерські якості, «Основи комунікації», «Взаємовідносини».

 На базі відділу соціально - профілактичної роботи КЗ «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання створений майданчик  для  дітей та молоді міста, де проводяться семінари, тренінги, майстер-класи. Проведено капітальний ремонт приміщення, облаштовується тренінгова кімната та кінозал. 
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.