Четвер 09 лютого 2023 р. 04:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 3.4. Створення умов для розвитку потенціалу молоді («Активна молодь = активна громада»). «YouthCity»

Проведено: комплекси заходів до визначних дат у клубах за місцем проживання (за окремим списком), безпосередньо до: різдвяних свят, комплекс заходів до Дня соборності та свободи України , театралізоване дійство «Щедрий вечір», комплекс заходів до Дня пам’яті Героїв Крут,  комплекс заходів до Великодня, комплекс заходів до Дня пам’яті та примирення , комплекс  заходів до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї , комплекс заходів до Дня Конституції України, заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, комплекс заходів до дня родини, комплекс заходів до Дня Незалежності України та Дня прапора, комплекс заходів до річниці визволення Чернігова від фашистських загарбників та Дня міста, цикл заходів з національно-патріотичного виховання захід  «Ігри патріотів», тренінг з написання молодіжних проектів, інтелектуальний турнір серед навчальних закладів м. Чернігова «Віват інтелект», науково-практична конференція «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді у позашкільній освіті: новий погляд», заходи до дня студента, історичний квест «Стежками рідного краю», акція «День солідарності з ВІЛ інфікованими» відкритий  молодіжний турнір «Що?Де?Коли?», захід «Благодійна вечірка до Дня Святого Миколая», міський молодіжний маскарад, молодіжний розважальний захід «Фестиваль солодких сніжинок», благодійна акція для молоді і дітей незахищених категорій до Дня Святого Миколая і Нового року, заходи для молоді до Дня святого Миколая, розважальний захід для кращих вихованців клубів за місцем проживання та інші.

Підтримано проведення обласного турніру гри «Що? Де? Коли?» (один тур – у березні та жовтні), інтелектуального турніру «3 сови» серед школярів та вихованців клубів за місцем проживання, а також продовжено «Недільну інтелектуальну лігу» спільно із РЦ «Базис» ( в рамках якої інтелектуальні турніри для молоді проходять щонеділі). Сприяючи організації змістовного дозвілля та розвиваючи рух КВН у місті, управлінням у справах сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради спільно з ініціативною групою гравців КВН організовано Чернігівську міську Лігу КВН, ігри якої вже одинадцять сезонів проходять раз на два місяці у Міському Палаці культури.

Також управлінням організовані фестивалі команд телевізійної Ліги Сміху та міжнародний фестиваль «Хрущ», Міжнародний Літній кубок «КВН-ua» на Голубих озерах.
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.