Четвер 09 лютого 2023 р. 13:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 3.3. Забезпечення умов для отримання якісної освіти («Інтелект містян = розвиток міста»). «IntellectualCity»

У 2018 році в 5 закладах професійно-технічної освіти навчаються 2242 учні
(проти 2719 учнів минулого року). На перший курс вступили 965 учнів (проти 1006 учнів минулого року). З них 354 учні є мешканцями міста Чернігова, що складає 36,7% від загальної кількості першокурсників. 521 учень вступив до закладів професійно-технічної освіти на базі неповної загальної середньої освіти, що становить 54% проти 56% минулого року.

З метою оптимізації мережі відповідно до Плану розвитку професійної освіти Чернігівщини на 2016-2018 роки, на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 26.06.2018 року № 699 «Про реорганізацію закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Чернігова» реорганізовано Чернігівський професійний ліцей побуту шляхом приєднання до ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування».

Рішенням Чернігівської міської ради від 28 лютого 2018 року № 28/VII-11 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Чернігова, що фінансуються з міського бюджету» затверджено відповідне Положення, яке визначає механізм проведення конкурсу та призначення на посаду керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти міста Чернігова.

25 жовтня 2018 року в Чернігівській міській раді відбулося засідання міської конкурсної комісії з відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів професійно-технічної освіти «Державний професійно-технічний навчальний заклад «Чернігівський професійний будівельний ліцей» та «Державний професійно-технічний навчальний заклад «Чернігівське вище професійне училище». У конкурсному відборі на заміщення вакантних посад брали участь 4 претенденти. За результатами голосування та письмового іспиту Вдовенка О. В. та Коляду А. М. визначено переможцями конкурсу.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.