Четвер 09 лютого 2023 р. 15:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 3.3. Забезпечення умов для отримання якісної освіти («Інтелект містян = розвиток міста»). «IntellectualCity»

Робота управління освіти Чернігівської міської ради та його структурних підрозділів, педагогічних колективів освітніх закладів у 2018 році спрямовувалася на реалізацію пріоритетних завдань, направлених на забезпечення оновлення змісту освіти в рамках концепції Нової української школи, забезпечення рівного доступу до якісної освіти, її конкурентоспроможності, розвиток матеріально-технічної бази закладів освіти. Освітній простір м. Чернігова забезпечує потреби населення у надані різних видів освітніх послуг.

Реалізується міська цільова Програма розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017 – 2021 роки, затверджена рішенням сесії Чернігівської міської ради від 27 жовтня 2016 року. Основними завданнями Програми є створення системи освіти міста Чернігова, яка б стала основою формування культури здорового способу життя людини, запровадження системи заходів її екологічної та особистої безпеки, здійснення постійного контролю за станом здоров’я дітей, організація ефективних профілактичних заходів щодо захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля.

У підпорядкуванні управління освіти Чернігівської міської ради перебуває 91 заклад освіти міста (заклади загальної середньої освіти – 34, вечірні (змінні) школи – 1, навчально-реабілітаційні центри – 2, заклади дошкільної освіти – 53, заклади позашкільної освіти – 1). Крім того, у місті 5 закладів професійно-технічної освіти.

З метою реалізації права кожної дитини на доступність дошкільної освіти проводиться системна цілеспрямована робота щодо збереження, розвитку та удосконалення мережі закладів дошкільної освіти із широким спектром надання освітніх послуг.

Дошкільну освіту у 2018 році отримувало 11511 дітей проти 11475 у 2017 році.

Для забезпечення вільного доступу до інформації про наявність вільних місць та єдиного підходу й прозорості щодо прийому дітей до закладів дошкільної освіти міста функціонує електронна реєстрація, згідно з якою у 2018 році до дитячих садків зараховано 3568 дітей проти 3293 у 2017 році, у т.ч. 34 дітей, які прибули із районів проведення антитерористичної операції в Луганській і Донецькій областях та АР Крим.

Показник охоплення дітей різними формами дошкільної освіти становить 100%, суспільною дошкільною освітою охоплено 86,2% віком від 3 до 6(7) років. Забезпечено 100 % охоплення дітей п’ятирічного віку усіма формами дошкільної освіти.

На виконання міської цільової Програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки, відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 11.05.2017 року № 197 з 01 вересня 2018 року на базі закладів дошкільних освіти № 4 та № 22 відкрито центри розвитку дитини, що використовують нові форми роботи з дітьми дошкільного віку, спрямовані на забезпечення різнобічного розвитку кожної особистості з урахуванням її нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей.

Вартість проекту по ЗДО № 4 – 104 538,40 грн, по ЗДО № 22 – 104 934,98 грн, що включає закупівлю обладнання стаціонарного, комп’ютерного, спортивного та обладнання для дитячої студії.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.