Четвер 09 лютого 2023 р. 13:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 3.2. Пропаганда здорового способу життя людини («Здоров’я містян -> перспективне місто»)

Для створення належних умов роботи спортивних шкіл  виконавчим комітетом міської ради прийняті рішення про передачу  в оперативне управління приміщень ДЮСШ «Авангард» міської ради (вул. Пухова, 115а),   ДЮСШ «Україна» міської ради (вул. І. Мазепи,72г), КДЮСШ №2 міської ради (вул. Попудренка,29)  для організації роботи відділень з видів спорту.

Протягом минулого року за кошти міського бюджету проведені капітальні ремонти в приміщеннях ДЮСШ «Фортуна» міської ради (вул. Льотна,12), ДЮСШ «Авангард» міської ради (вул. Серьожнікова,10).

Проведена реконструкція спортивних майданчиків у ЗНЗ № 1,12,35 та за місцем проживання громадян по вул. Самострова, 9, П’ятницька, 49 та Захисників України, 8.

Продовжується будівництво (приватні кошти) спортивно комплексу «Чернігів-Арена» у кварталі  вул. Кільцевої     та   пр. Миру. Протягом минулого року за рахунок збільшення кількості і потужності ліхтарів покращилось освітлення футбольного поля, розпочаті роботи з підготовки дренажної системи під спортивні майданчики з міні-футболу та гри у баскетбол і теніс. Адміністративна будівля добавилась двома новими роздягальнями, новою тренерською кімнатою, душовими та невеликим приміщенням з футбольним майданчиком для гри у форматі 3х3 або 4х4.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.