Середа 06 липня 2022 р. 06:30 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 2.7. Проведення транспортної реформи

В березні 2017 року відбувся конкурс з визначення суб'єкта господарювання для надання послуг GPS–моніторингу в м. Чернігові.

З урахуванням практичного досвіду та інвестиційної пропозиції щодо установки та облаштування на території міста «розумних зупинок», підключених до системи GPS, конкурсний комітет одноголосно віддав перевагу пропозиції ТОВ «Дозор Україна», м. Житомир.

Влітку 2017 року завершився процес обладнання 388 транспортних засобів, що обслуговують маршрутну мережу міста, GPS-трекерами. За допомогою системи GPS – моніторингу транспорту пасажири отримують вичерпну інформацію про міський пасажирський транспорт зі смартфонів та стаціонарних ПК: місце знаходження рухомого складу, у тому числі пристосованого для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями, час прибуття на зупинку.
У 2018 році було сформовано та передано ТОВ "Дозор Україна" перелік пропозицій із вдосконалення функціоналу системи, враховуючи потреби пасажирів різних категорій, вимоги організатора перевезень та перевізників.
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.