Субота 02 липня 2022 р. 14:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 2.4. Поліпшення стану вулично- дорожньої мережі, розвиток альтернативних форм внутрішньоміського сполучення (зміна транспортних пріоритетів) та забезпечення безпеки пішоходів

На початку 2017 року було укладено нові договори з перевізниками на автобусних маршрутах міста. В результаті проведення конкурсів було оновлено рухомий склад на 2-х автобусних маршрутах зі збільшенням пасажиромісткості, а також внесено в договори плани реалізації інвестиційних зобов’язань перевізників.

За 2017 рік автоперевізниками міста було здійснено заміну 22 транспортних засоби замість 19 запланованих. Зокрема, восени 2017 року підприємство ПрАТ «Таксосервіс» придбало 4 автобуси Ataman А092H6 з двигунами, що відповідають стандарту Євро-5 та пристосовані для осіб з обмеженими можливостями.

З 15 червня 2017 року в тролейбусній мережі організовано новий маршрут № 9 «2-га міська лікарня – ЗАЗ», що об’єднав два маршрути № 2 та № 9.

З метою поліпшеня транспортного сполучення району вул. Пухова, Бєлова, Доценка з районом залізничного вокзалу з травня 2018 року почав фукціонувати, в якості експерименту, тролейбусний маршрут №7а "2-га міська лікарня - Вокзал". Режим руху тролейбусів синхронізовано з роботою маршруту №7 "2-га міська лікарня - ОХВ".

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.