Субота 02 липня 2022 р. 13:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 1.7. Перевести систему надання адміністративних послуг в електронну форму

 Розроблено та запроваджено портал адміністративних послуг в місті Чернігові admincher.gov.ua, який повністю відповідає всім технічним вимогам щодо інтеграції з Єдиним державним порталом адміністративних послуг щодо можливості отримання послуг та подачі документів в електронному вигляді.

 Розроблено та впроваджено власну робочу версію реєстру територіальної громади міста Чернігова на базі серверної програми АСКОД, що має всі необхідні технічні можливості для інтеграцій з Єдиним демографічним реєстром та реєстром виборців. Також даний реєстр має функціональну можливість для запровадження (після апробації) адміністративної послуги з  отримання довідок про склад сім’ї в режимі онлайн на порталі адміністративних послуг в місті Чернігові, отримання інформації на запити нотаріусів за електронним підписом.

 Реалізовано автоматичне сповіщення заявника про результат виконання адміністративної послуги за допомогою відправки смс-повідомлення та електронного листа на особисту поштову електронну скриньку.

 Розроблено новий дизайн порталу admincher.gov.ua з  програмним функціоналом перегляду  сторінок для людей з порушенням зору, інтеграція електронної черги з порталом для здійснення запису в чергу шляхом реєстрації в особистому кабінеті та відображення стану черги на порталі в режимі онлайн.

 Через портал адміністративних послуг в місті Чернігові admincher.gov.ua  реалізована можливість отримання он-лайн послуг по отриманню витягів із Державного земельного кадастру та з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;  надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; державної реєстрації фізичних осіб – підприємців та державної реєстрації створення юридичної особи; державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням. 

 З метою забезпечення електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між адміністраторами управління адміністративних послуг та суб’єктами надання адміністративних послуг – структурними підрозділами міської ради проведені роботи по утворенню віддалених робочих місць в управлінні квартирного обліку та приватизації житлового фонду, управлінні архітектури та містобудування, загальному відділі міської ради; встановлений захищений канал між управлінням адміністративних послуг та віддаленими робочими місцями адміністраторів управління.


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.