Четвер 09 лютого 2023 р. 15:18 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 1.3. Збалансування трудових ресурсів та підвищення доходів громадян

1. На виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку міста Чернігова спеціалістами управлінь праці та соціального захисту населення районних у місті рад проводилась інформаційно-роз`яснювальна робота серед підприємців та населення щодо економічних і соціальних переваг легалізації праці та заробітної плати у світі змін пенсійного законодавства.

2. Спеціалістами управлінь праці та соціального захисту населення районних у місті рад проводилися обстеження підприємств, установ, організацій міста щодо дотримання ними чинного законодавства про працю, у тому числі щодо нелегального використання робочої сили та виплати заробітної плати у розмірі меншому ніж мінімальна зарплата.

При проведенні обстежень зверталась увага роботодавців на негативні наслідки, які пов'язані з нелегальним використанням робочої сили, виплатою заробітної плати у "конвертах".

За результатами проведеної роботи частина роботодавців створила належні умови праці та гідно оплачує працю з додержанням норм трудового законодавства. 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.