Четвер 09 лютого 2023 р. 05:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 1.2. Удосконалення умов ведення бізнесу

Проведено 8 освітньо-навчальних семінарів для підприємців. Теми проведених семінарів: «Як виконати всі вимоги законодавства про працю та зменшити ризики попадання під великі суми штрафів», «Розробка PR – стратегії для Вашого бізнесу», «Лідерство в бізнесі», «Розробка PR – стратегії для Вашого бізнесу», «Розвиток управлінської майстерності». «Фінанси для нефінансистів», «Робота з конфліктами в МСБ. Як вирішувати питання зберігаючи відносини», «Бізнес-планування, основи залучення інвестицій».

Відбулась Бізнес-місія до м. Познань (Польща) 25-29 квітня 2017 року «Бізнес з Польщею: розвиток виробничої кооперації». У цьому заході взяли участь 8 представників бізнесу м. Чернігова.

Учасники отримали для себе наступну користь:

-можливість відвідувати підприємства, ознайомитись з організацію виробництва у Польщі  (індустріальний туризм);

-можливість вивчати практику своїх потенційних конкурентів;

-можливість вивчити, попит, рівень якості продукції, що дає можливість вийти у майбутньому на ринки Польщі;

-поспілкуватись з представниками місцевої влади.

Побажання на майбутнє:

-повторювати, але у форматі конкретних галузей та включати у програму більше візитів на  підприємства;

-організовувати таки колективні поїздки на галузеві виставки.

У жовтні 2018 року відбулась бізнес-місія на чолі з міським головою до міста-партнера Меммінгена (Німеччина). Метою візиту стало поглиблення економічної співпраці. Чернігівці відвідали підприємство «Rohde und Schwarz». Важливою для налагодження бінес-партнерства стала зустріч із представниками Торгово-промислової палати Швабії та топ-менеджерами місцевих компаній, які працюють, у тому числі, і на ринках Східної Європи.

Щорічно рішенням міської ради затверджуються Переліки об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації.

Перелік вільних приміщень, які пропонуються для передачі в оренду розміщується на сайті Чернігівської міської ради (http://www.chernigiv-rada.gov.ua/) в розділі «Про місто», підроділ «Комунальна власність».

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.