Четвер 09 лютого 2023 р. 04:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 1.2. Удосконалення умов ведення бізнесу

Розроблено та видано каталог підприємств міста Чернігова, де розміщена інформація про найвідоміші бренди та товари. Каталог випущено у двох мовних варіантах: українська – англійська та українська – німецька. Додатком до каталогу є брендований USB накопичувач «Made in Chernihіv», де розміщено відео-файли з телепередачами «Кейси» або промо-відео для інвесторів.

Розроблено та затверджено Положення про часткове відшкодування за рахунок коштів міського бюджету (рішення виконавчого комітету № 55 від 15.02.2017).

Механізмом відшкодування  скористались 7 підприємств на загальну суму 316,6 тис. грн:

1. ПрВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» – «The International Food and Drink Event», Лондон, Великобританія та «Галфуд-2018» у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати);

2. ТОВ «Пласт - Бокс Україна» – «ПРОДМАШ.ХОЛОД.УПАК-2017»,  м. Мінськ, Республіка Білорусь;

3. ТОВ«ПЕТ Технолоджис Україна» –  «DRINKTEC Munich 2017», Мюнхен,  Німеччина та «BrauBeviale 2018» у м. Нюрнберг (Німеччина).

4. ТОВ «ТД «Рига Хліб»  –  «Ukranian Food Expo», Київ, «КиївЕкспоПлаза».

5. ПрАТ «Чернігівський механічний завод» – у 2017 та 2018 роках, «Міжнародний промисловий форум «Металообробка, інструмент, пластмаса» у м. Київ, Міжнародний виставковий центр.

6. ПрАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня» - 35-та Міжнародна спеціалізована виставка взуття, шкіри та хутра «Leather and Shoes» у м. Київ,

7. ПП «Кіт і Пес» - «Сhinese International Pet Show 2018», м. Гуанчжоу (Китай). 

В рамках телепроекту «Срібна гривня» на телеканалі  Дитинець» висвітлювались кращі практики та найцікавіші історії успіху чернігівських підприємств, програма «Кейси»:

-ТОВ "Webproduction" 

-ТМ «Лавіс»

-ТОВ «Пет-Технолоджис»

-ТОВ «Інсаіт»

-ТОВ «Атілос»

-ТОВ «Віват – трейдінг»

-ТОВ «Коллар»

-Компанія SendPulsе

 

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.