Понеділок 27 березня 2023 р. 17:37 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Операційна ціль 1.2. Удосконалення умов ведення бізнесу

У рамках проведення інформаційної кампанії «Чернігів, купуй рідне!» розроблено спеціальний знак, виходять телевізійні передачі на місцевому телебаченні «Pro бізнес», «Вільний мікрофон», які популяризують місцевий бізнес його та продукцію. Усі матеріали розміщені у вільному доступі на веб-порталі міської ради (Розділ «Чернігів, купуй рідне!»).

Проведено соціальну рекламну кампанію з метою популяризації соціально-відповідалього ведення бізнесу, на сіті-лайтах розміщено малюнки чернігівських школярів на тему «Чому треба сплачувати податки», а також плакати інформаційної кампанії: «Чернігів, купуй рідне!».

Виготовлено шелфтокери для маркування продукції місцевого виробника у торгівельних мережах.

Напередодні професійного свята підприємців два роки поспіль проводиться фестиваль «Бізнес - фест». Програма заходу включає консультаційні платформи органів влади для підприємців, музично-розважальні заходи, виставку-ярмарок у Центральному парку культури і відпочинку, святковий парад – кавалькаду.

На офіційному веб-сайті міської ради функціонує он-лайн сервіс «Гаряча кнопка», де підприємці міста можуть повідомити про випадки бюрократизму у структурних підрозділах міської ради або інших інстанціях державних органів. Крім того, з метою виявлення проблемних питань бізнесу та оцінки заходів Програми підтримки підприємництва, на офіційному веб-сайті міської ради проводиться опитування щодо розвитку бізнесу в Чернігові.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.