Четвер 09 лютого 2023 р. 01:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Погодження Інвестиційноїпрограми ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019 рік у сфері теплопостачання

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про теплопостачання», Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1059 від 31 серпня 2017 року, з метою поліпшення стану майна та підвищення економічної ефективності і надійності цілісного майнового комплексу – об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери, що покращить якість надання послуг з централізованого опалення і теплопостачання гарячої води, розглянувши Інвестиційну програму ПУБЛІЧНОГО  АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019 рік у сфері теплопостачання, яка розроблена орендарем, і схвалена виконавчим комітетом міської ради, міська рада вирішила:

1. Погодити Інвестиційну програму ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019 рік у сфері теплопостачання, яка розроблена орендарем, щододається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань комунальної власності, бюджету  та  фінансів  (Тарасовець О. М.),   з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження (Антонов О. С.) та заступника міського голови Черненка А.В.


 

word Рішення  (10.55 кб.)
pdf Додаток  (2791.51 кб.)
pdf Додаток 2  (2790.86 кб.)
pdf Додаток 3  (7700.51 кб.)
pdf Додаток 4  (5353.78 кб.)
pdf Додаток 5  (441.7 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.