Четвер 09 лютого 2023 р. 01:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Міські програми

Зміни до Програми підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2019 рік

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою створення, удосконалення та утримання матеріальної бази шляхом фінансової підтримки у відповідності до нагальних потреб громадських організацій, які об'єднують інвалідів, ветеранів, багатодітні родини та громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини, міська радавирішила:

1. Затвердити зміни до додатків 1, 2, 3 Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2019 рік (далі - Програма), затвердженої  рішенням  Чернігівської  міської  ради  від  29  листопада   2018 року № 36/VII-15, щододаються.

2.Фінансовому управлінню міської ради (Лисенко О. Ю.) передбачити фінансування видатків на виконання Програми на 2019рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції (Шерстюк Ж. В.), з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.) та заступника міського голови Ломако О.А.


word Рішення  (52.66 кб.)
word Додаток  (47 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.