Неділя 27 листопада 2022 р. 00:24 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі  у розвитку інфраструктури міста Чернігова  у новій редакції»

 

1. Вид та назва регуляторного акта. Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі  у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції».

 

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності. Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.

               

3. Цілі прийняття регуляторного акта.

Із впровадженням цього рішення передбачається удосконалення відносин між органами місцевого самоврядування та інвесторами-забудовниками учасниками Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки (далі – Програма).  

Вирішення житлових проблем мешканців аварійних, ветхих та застарілих житлових будинків.

Стимулювання інвесторів – забудовників здійснювати будівництво нового сучасного житлового фонду на місці знесеного.

Розвиток будівельної галузі міста.

Основними завданнями рішення є:

- визначення чіткого граничного розміру пайової участі учасникам Програми у розвитку інфраструктури міста;

- встановлення прозорого і чітко врегульованого порядку та умов залучення інвесторів-забудовників учасників Програми до пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

    

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 10.12.2018 до 17.12.2018.

 

5. Тип відстеження: базове відстеження.

 

6. Методи одержання результатів відстеження: аналітичний.

 

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

Проект регуляторного акта передбачає визначення чіткого граничного розміру пайової участі учасникам Програми у розвитку інфраструктури міста.

         

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Відстеження результативності проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі  у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції» буде здійснюватися за такими показниками:

- кількість укладених договорів про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) учасників Програми у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста;

- кількість інвесторів - забудовників учасників Програми, які уклали договори про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури міста;  

- обсяг сплачених замовниками (інвесторами) учасниками Програми  коштів до цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі  у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції» та аналіз регуляторного впливу цього акта були оприлюднені з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень на офіційній сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua(у розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів»).

До розробника проекту рішення   «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції» у термін, передбачений для обговорення даного проекту, надійшла пропозиція, яка була розглянута та не врахована.

 Начальник управління архітектури                              
та містобудування міської ради                                                                              С. С. Калюжний

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.