Неділя 27 листопада 2022 р. 01:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта -

проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради

«Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті»

 

1. Вид та назва регуляторного акта: проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- збереження ринку соціально важливої послуги пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування;

- забезпечення безпечного функціонування автомобільного транспорту загального користування;

- сприяння розвитку ринкової інфраструктури пасажирського автотранспорту.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 03.12.2018 р. по 11.12.2018 р.

5. Тип відстеження: базове відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження: статистичний

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

      Встановлення економічно обґрунтованого розміру тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування надасть можливість автопідприємствам міста вчасно виплачувати заробітну плату, сплачувати податки до бюджету, поновлювати основні фонди.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

     Відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті» здійснюватиметься за такими показниками:

- кількість суб’єктів господарювання, на які поширюється дія даного регуляторного акта;

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб'єктами господарювання та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акта;

- кількість скарг/звернень громадян на якість надання відповідних послуг;

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб-підприємців з основних положень акта.

    Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті» та аналіз регуляторного впливу цього акту були оприлюднені з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень від  фізичних  та юридичних осіб, їх об'єднань на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика» (пункт «Оприлюднення проектів регуляторних актів»).

До розробника проекту рішення «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті» у термін, передбачений для обговорення даного проекту,  надійшла пропозиція, яка була розглянута та не врахована.

 

  

 

Заступник начальника управління -

начальник відділу електротранспорту,

зв’язку та безпеки дорожнього руху                                                                                 Н. М. Сікач

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.