Неділя 27 листопада 2022 р. 00:53 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта –
рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 вересня 2008 року
№ 263 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові»

 

 

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 вересня 2008 року № 263 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові».

 

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради.

 

3. Цілі прийняття регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 вересня 2008 року № 263 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові» приймалося з метою:

- приведення тарифів на послуги теплопостачання у м. Чернігові у відповідність до витрат підприємств, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням та постачання теплової енергії і наданням послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання;

- забезпечення беззбиткової діяльності теплопостачальних підприємств відповідно до вимог законодавства;

- встановлення норм споживання комунальних послуг.

 

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 26 листопада 2018 року до 4 грудня 2018 року.

 

5. Тип відстеження регуляторного акта: періодичне відстеження.

 

6. Метод одержання результатів відстеження: статистичний.

 

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

 

Враховуючи, що переважна більшість норм рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 вересня 2008 року № 263 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові» втратили чинність (окрім положень щодо встановлення норм споживання комунальних послуг, які надаються окремими суб’єктами господарювання сфери теплопостачання за виключенням КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» та ПАТ «Облтеплокомуненерго», щодо норм споживання послуг яких діють індивідуальні рішення виконкому Чернігівської міської ради), відстеження результативності вище зазначеного рішення здійснювалося за показником рівня поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта.

 

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта.

Щодо рівня поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень регуляторного акта зазначаємо, що рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 вересня 2008 року № 263 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові» було оприлюднено у міській газеті «Чернігівські відомості» від 1 жовтня 2008 року № 40 (916) та на офіційному сайті Чернігівської міської ради (розділ «Нормативні документи»), тобто вільний доступ до інформації щодо положень вище зазначеного регуляторного акта мала кожна зацікавлена особа.

 

9. Оцінка результативності реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Оцінка результативності реалізації регуляторного акта показала, що за станом на 30 листопада 2018 року більшість аспектів суспільно-правових відносин, для регулювання яких було прийнято рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 вересня 2008 року № 263 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові», у зв’язку зі змінами законодавства з моменту прийняття вище зазначеного рішення регулюються іншими нормативно-правовими актами уповноважених органів влади – постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Відповідно до ст. 3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» дія вище зазначеного Закону не поширюється на здійснення регуляторної діяльності, пов’язаної з прийняттям актів, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги. При встановленні індивідуальних тарифів для окремих суб’єктів господарювання сфери теплопостачання міста відповідно до їх розрахунків виконавчому комітету міської ради буде винесена пропозиція визнати рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 вересня 2008 року № 263 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові» таким, що втратило чинність.

 

 

 

Начальник відділу підприємництва

та перспективного планування

управління економічного розвитку міста

Чернігівської міської ради                                                                                             Ю. Ю. Журавльова

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.