Четвер 09 лютого 2023 р. 00:57 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта -
проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради
«Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 березня 2015 року
№ 76 «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті»»

 

1. Вид та назва регуляторного акта: проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 березня 2015 року № 76 «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті»».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності: управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- збереження ринку соціально важливої послуги пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування;

- підтримання рівня обслуговування пасажирів, фінансового стану автопідприємств та фізичних осіб-підприємців;

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 20.10.2017 р. по 30.10.2017 р.

5. Тип відстеження: базове відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження: статистичний

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

Встановлення економічно обґрунтованого розміру тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування надасть можливість автопідприємствам міста вчасно виплачувати заробітну плату, сплачувати податки до бюджету, поновлювати основні фонди.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 березня 2015 року № 76 «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті»»  здійснюватиметься за такими показниками:

- кількість суб’єктів господарювання, на які поширюється дія даного регуляторного акта;

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб'єктами господарювання та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акта;

- кількість скарг/звернень громадян на якість надання відповідних послуг;

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб-підприємців з основних положень акта.

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 березня 2015 року № 76 «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті»» та аналіз регуляторного впливу цього акту були оприлюднені з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань на офіційній веб-сторінці Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика» (пункт «Оприлюднення проектів регуляторних актів») 27.09.2017 року.

До розробника проекту рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 30 березня 2015 року № 76 «Про вартість проїзду в міському пасажирському транспорті»» у термін, передбачений для обговорення даного проекту,  пропозиції та зауваження не надійшли.

  

 

Начальник управління                                                                                           Ю. В. Горбань

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.