Понеділок 04 липня 2022 р. 03:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Регуляторна політика


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(п’ятдесят третя сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

7 жовтня 2015 року


Про План діяльності Чернігівської
міської ради з підготовки проектів
регуляторних актів на 2016 рік

 

Відповідно до частини 1 статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (далі - Закон), пункту 7 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 128 Регламенту Чернігівської міської ради, міська рада  вирішила:

1. Затвердити План діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік (далі - План), що додається.

2. Зобов’язати розробників регуляторних актів, не передбачених Планом, у визначений Законом строк подавати відділу з питань регуляторної політики міської ради пропозиції про внесення змін та доповнень до Плану.

3. Комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію Чернігівської міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Миргородського М. М.

 

 

Міський голова                                                                           О. В. Соколов

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.