Понеділок 27 березня 2023 р. 17:01 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради

Суб'єкт подання – депутат міської ради Ковтун Я.В.


Проект 


14/VII-


Про внесення змін Чернігівської міської ради
від 26 вересня 2014 року «Про затвердження
 Положення про порядок залучення та
встановлення розміру пайової участі (внеску)
фізичних та юридичних осіб у створенні і
розвитку інженерно-транспортної та
соціальної інфраструктури міста Чернігова»
(44 сесія 6 скликання)

 

З метою покращення інвестиційної привабливості міста Чернігів керуючись статтею 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Чернігівської міської ради від 26 вересня 2014 року «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова» (44 сесія 6 скликання).

2. Встановити, що функції з підготовки проектів договорів про пайову участь (внесок) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова та реєстрації цих договорів покладаються на управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, а підписання договорів – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради згідно з розподілом повноважень.

3. Ця ухвала не поширюється на відносини, що випливають з укладених на час набрання чинності цієї ухвали договорів про сплату пайового внеску.

4. Прес-службі Чернігівської міської ради (Чусь Н. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення в п’ятнадцятиденний термін з дня прийняття.

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на профільного заступника міського голови та постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Бакшун І. М.).

 

Міський голова                                                                                                      В. А. Атрошенко                                                      

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.