Середа 17 серпня 2022 р. 18:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

Законом України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” визначено, що дата внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем є лише датою державної реєстрації такого припинення. Відповідно до Порядку обліку платників податків, зборів (обов`язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, зняття з обліку фізичної особи - підприємця як платника податків здійснюється у порядку, відповідному для платників податків - юридичних осіб.

Щодо платників податків, державна реєстрація припинення яких здійснюється згідно з вищевказаним Законом, підставою для зняття їх з обліку в органах державної податкової служби є надходження від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру, внесеного на підставі реєстраційної картки, на проведення державної реєстрації припинення чи рішення суду. Таким чином СГД, що ліквідуються, повинні звітувати до податкових органів до моменту державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.


Відділ масово-роз’яснювальної роботи та
звернень громадян ДПІ у м. Чернігові


Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.