Середа 17 серпня 2022 р. 19:09 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

25 червня 2009 р. набрав чинності Закон України „Про заборону грального бізнесу в Україні”. Цей закон запроваджує обмеження щодо здійснення грального бізнесу в Україні, виходячи з конституційних принципів пріоритету прав і свобод людини і громадянина, захисту моральності та здоров’я населення, заборони використання власності на шкоду людині і суспільству.

Але деякі спритні ділки, нехтуючи законодавчими актами України, не сплачуючи жодної копійки до державного та місцевого бюджету, займаються гральним бізнесом нелегально.

У ході відпрацювання суб’єктів підприємницької діяльності з надання послуг у сфері цього виду діяльності податковою міліцією м. Чернігова у одному з розважальних закладів міста виявлено 16 електронно-розважальних автоматів. Документи, що дозволяють здійснювати будь-яку підприємницьку діяльність, були відсутні.

Вилучено обладнання, орієнтовна вартість якого становить 90 тис. грн. На даний час триває перевірка у порядку ст. 97 КПК України.

До суб’єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією грального обладнання, а прибуток (дохід) від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню до Державного бюджету України.

Податкова міліція міста розуміє усю відповідальність щодо наведення порядку у даній галузі економіки, тому постійно проводяться рейди з метою виявлення та припинення протизаконної діяльності у цій сфері.

Про випадки роботи гральних закладів мешканці міста можуть зателефонувати та повідомити до чергової частини податкової інспекції міста за телефоном 652813.


Сергій Бойко,
перший заступник начальника –
начальник ГВПМ ДПІ у м. Чернігові

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.