Неділя 11 червня 2023 р. 00:59 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

ДПІ інформує

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області, припинили діяльність підпільного виробництва небезпечного для здоров’я алкогольного сурогату.

Цього разу викрито одразу 2 цехи, в яких виробляли фальсифікат. Один з цехів був розташований у приватному будинку, інший – в гаражі.

Виробництво здійснювалось шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво.

Під виглядом елітних алкогольних напоїв відомих торгівельних марок злочинці реалізовували свій небезпечний для здоров’я напій через мережу Інтернет за допомогою соціальної мережі та з використанням мобільних додатків миттєвих повідомлень («Viber» та інші).

Реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась як в традиційних скляних пляшках, так і в пластикових пакетах «bag-in-box» (об’ємом по 10, 3 і 2 літри ) з нанесеними логотипами елітних алкогольних напоїв.

Потужність виявлених гуралень перевищувала 20 тисяч літрів фальсифікату щомісяця.

За результатами 10 обшуків, проведених в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату, з незаконного обігу вилучено 1600 літрів спирту та 12 200 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв.

У ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення сурогату, фурнітура, порожня тара для упаковки популярних елітних торгових марок, пластикові ємності із залишками рідини з характерним запахом спирту.

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 4,7 млн  гривень.

На даний час триває досудове розслідування по кримінальному провадженню, зареєстрованому за ч.1 ст.204 та ч.1 ст.199 КК України, за фактом незаконного виготовлення та збуту алкогольної продукції, маркованої підробленими марками акцизного податку.

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.