Субота 02 липня 2022 р. 14:59 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує:

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 01 липня 2016 року       № 397 затверджено зміни до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

Зазначені Зміни внесено з метою приведення Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 1998 р. № 1740 (далі – Порядок), у відповідність із законами України від 23 грудня 2015 року № 901-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в зв’язку з прийняттям Закону України “Про Національну поліцію” та від 24 грудня 2015 року № 909-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у       2016 році”.

Крім банків щомісяця до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, до органів Пенсійного фонду України зобов’язані подавати звіт про нарахування (утримання) та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час здійснення операцій з купівлі іноземної валюти фізичними особами у готівковій формі, інші фінансові установи та національний оператор поштового зв’язку.

Також змінено назву органу, який здійснює державну реєстрацію легкових автомобілів в Україні за умови сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, що підтверджується документом про сплату цього збору.

Внесено зміни до Порядку в частині уточнення суб’єктів збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при купівлі іноземної валюти фізичними особами в готівковій формі.

 


Начальник відділу платежів
до пенсійної системи 
Чернігівське об’єднане управління                                                                               Ткаченко О.А.
Пенсійного фонду України


 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.