Понеділок 04 липня 2022 р. 02:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Виїзний прийом в Чернігівській міській дитячій поліклініці

 В Чернігівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України стало доброю традицією проводити спільні виїзні прийоми громадян з різних питань разом з головою Деснянської районної у м.Чернігові ради Грецьким Володимиром Миколайовичем та представником управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у м. Чернігові ради, що дає змогу поспілкуватися з людьми,  в деяких випадках допомогти вирішити питання, якщо це в компетенції того чи іншого органу, або просто вислухати людину про наболіле.

Так, 27 липня 2016 року за участі голови Деснянської районної у м. Чернігові ради, заступника начальника Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Желай Людмили Миколаївни та начальника відділу соціальних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у м. Чернігові ради Титоренко Ірини Георгіївни проведений виїзний прийом в Чернігівській міській дитячій поліклініці. 

Під час прийому громадян цікавили питання, зокрема, щодо умов призначення пенсій за віком, по вислузі років працівникам охорони здоров'я, у зв'язку з втратою годувальника. Люди жваво обговорювали тему щодо пенсійного законодавства, змін до нього. Під час спілкування виникла цікава дискусія на різні життєві теми.

На всі запитання були надані відповіді. 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.