Субота 02 липня 2022 р. 14:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Круглий стіл в Чернігівському районі

 

 Завідувач Чернігівського сектору обслуговування громадян Олександр Шелупець взяв участь у засіданні «круглого столу», який проводився спільно з працівниками Чернігівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Під час наради були обговорено питання спільної роботи щодо захисту прав застрахованих осіб, малозахищених верств населення та осіб тимчасово переселених з зони проведення АТО.

Олександр Шелупець проінформував присутніх про проведену роботу Чернігівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України щодо підвищення пенсійних виплат з 1 травня 2016 року відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”, роботу щодо ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій.

Присутні були ознайомлені з перспективною системою обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, яка запрацює в районі з 1 серпня 2016 року.

Присутні домовились про подальшу співпрацю з метою інформування  жителів району про роботу працівників Пенсійного фонду та взаємодопомогу у вирішенні проблемних питань, які виникають підчас роботи.

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.