Понеділок 04 липня 2022 р. 02:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

23 червня 2016 року за участі голови Деснянської районної у м. Чернігові ради Володимира Грецького, заступника начальника Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Людмили Желай, головного спеціаліста загального відділу Деснянської районної у м. Чернігові ради  Леоніди Тимощук та головного спеціаліста відділу соціальних допомог та субсидій управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у м. Чернігові ради Надії Пінчук проведений виїздний прийом в КП “Деснянське”, зокрема, з питань пенсійного забезпечення. Під час прийому пенсіонерів та майбутніх пенсіонерів цікавили питання щодо умов призначення пенсій на пільгових умовах, порядку обчислення пенсії за віком, умови та порядок проведення перерахунку пенсій працюючих пенсіонерів.

Під час виїздного прийому представником управління присутнім доведено до відома про надання спектру соціальних послуг в органах Пенсійного фонду, в тому числі, застосування стандартів з організації прийому та обслуговування через веб-портал Пенсійного фонду. 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.