Понеділок 04 липня 2022 р. 02:46 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Боржники - у центрі уваги Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

 Стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості до Пенсійного фонду на підприємствах Деснянського району м. Чернігова розглянуто на засіданні з питань заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Деснянської районної у м. Чернігові ради.

Графіки погашення заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду України, що укладені на виконання доручення Уряду, за лютий-травень 2016 року виконані 7 підприємствами та 2 фізичними особами - підприємцями.

На засіданні заслухано звіт представника одного з найбільших боржників - ПАТ “Чернігівський завод радіоприладів”.

Заступник начальника відділу платежів до пенсійної системи Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ігор Скорик наголосив на безумовному дотриманні державних гарантій в оплаті праці на підприємстві та забезпеченні пенсійних прав застрахованих осіб.

Він зазначив, що практика роботи зі складанням графіків погашення заборгованості дає результат. Станом на 21.06.2016 року управлінням складено 20 графіків (15 — з юридичною особою і 5 — з фізичними особами-підприємцями).

Було заслухано пояснення 2 керівників підприємств-боржників та ухвалено протокольне рішення про складання графіків погашення заборгованості у термін до 30.06.2016.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.