Понеділок 04 липня 2022 р. 02:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Роботі з боржниками – особлива увага

 У Новозаводській районній у м. Чернігові раді відбулося засідання районної комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів. Від Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на засіданні був присутній начальник відділу платежів до пенсійної системи Олександр Ткаченко.

Він зазначив, що практика роботи зі складанням графіків погашення заборгованості дає результат. Станом на 31.05.2016 року управлінням складено 17 графіків (12 — з юридичними особами і 5 — фізичними особами-підприємцями). Графіки погашення заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду України, що укладені на виконання доручення Уряду, за лютий-травень 2016 року виконані на 189,8%.

На нараді було заслухано звіти представників чотирьох найбільших підприємств-боржників.

Олександр Ткаченко наголосив на безумовному дотриманні державних гарантій в оплаті праці на підприємстві та забезпеченні пенсійних прав застрахованих осіб.

none фото наради  (56.95 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.