Субота 02 липня 2022 р. 14:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Молодь Чернігова підтримує легалізацію

У рамках проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації зайнятості населення Чернігівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України проведено флеш-моб на тему: «Скажи «НІ» зарплаті в конвертах!»; «Зарплата в «конвертах» відбирає: відпустки, лікарняні, пенсію!».

Метою флеш-мобу було привернути увагу громадян до актуальних проблем: нелегального працевлаштування та тіньової заробітної плати.

Молоді спеціалісти управління з агітаційними плакатами пройшли центральними вулицями міста, зупиняючись біля найбільших торговельних точок. Завершився захід роз’яснювальною акцією у Чернігівському Центральному парку культури та відпочинку, де традиційно відпочивають найменш захищені у питаннях працевлаштування категорії громадян — студенти та молоді родини з дітьми.

Фахівці управління навели переконливі аргументи на користь легальної зайнятості.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи Олександр Ткаченко висловив сподівання, що легалізаційний флеш-моб стане в нагоді майбутнім пенсіонерам, допоможе зрозуміти наслідки «тіньової» зайнятості та ризики, пов'язані із захистом трудових прав.

 

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.