Четвер 07 липня 2022 р. 02:06 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

У Чернігові легалізація під контролем

 У Чернігівській районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якій головуючим був перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Кругол. Для звітування були запрошені суб’єкти господарювання, у діяльності яких вбачаються ризики тіньової зайнятості та заробітної плати.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олександр Ткаченко зауважив, що управлінням вживаються заходи, що сприяють викриттю тіньової зайнятості і заробітної плати, зокрема, за допомогою аналітично-моніторингових досліджень реєстру застрахованих осіб. В управлінні аналізується факторний вплив на наповнюваність бюджету Пенсійного фонду з метою виявлення резервів зі збільшення надходжень.

Наразі проведено аналіз на предмет економії коштів від зниження у 2016 році ставки єдиного внеску, та яка не використана для підвищення заробітної плати. Саме за цими критеріями й були надані управлінням пропозиції щодо відбору “кандидатів” на засідання.

У ході засідання заслухано т.в.о директора ДП «Чернігівторф» Бондаренко Ю.В. щодо стану та перспектив розвитку філії "Смолинський торфозавод" ДП "Чернігівторф", діяльність якого має суттєвий вплив на бюджет Пенсійного фонду в частині надходжень від єдиного соціального внеску. Керівник доповів про проблеми, які на сьогодні існують у діяльності підприємства, окреслили перспективи зростання рівня оплати праці та чисельності працівників.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.