Четвер 09 лютого 2023 р. 05:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

28 лютого 2018 року в приміщенні Деснянської районної у м. Чернігові ради відбувся семінар для представників підприємств, установ, організацій Деснянського району м. Чернігова на тему: «Дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про працю».

В семінарі взяла участь заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Юлія Нітченко.

На семінарі було розглянуто функціональні можливості сервісу кабінет роботодавця, де є можливість страхувальникам переглянути інформацію про забезпечення соціальних прав їхніх працівників, правильність подання звітів, сплату ЄСВта заборгованість підприємства перед Фондом. Якщо права працівників порушено, у кабінеті страхувальника буде зазначено, скільком застрахованим особам з вини роботодавця не зарахували певний період до страхового стажу.

Окрім того, у кабінеті роботодавець може бачити зауваження до його звітів з ЄСВ та рекомендації, як усунути помилки/неточності.

Було наголошено на тому, що роботодавецьчерез власний електронний кабінет може отримати дані про страховий стаж працівника за весь необхідний йому період, а не лише за період перебування в трудових відносинах з роботодавцем. Для цього видається довідка «Дані про трудовий та страховий стаж» (додаток 9) до Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

У семінарі прийняли участь представники 77 організацій Деснянського району м. Чернігова.

В залі тривало жваве обговорення запропонованих учасникам семінару тем. На всі питання, які цікавили присутніх, спеціалістом управління були надали вичерпні відповіді.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.