Понеділок 04 липня 2022 р. 02:33 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Працівники Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели у Центральному парку культури та відпочинку флешмоб на тему: «Веб-портал Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації. Реєструйся!»

За допомогою яскравих плакатів пенсійники переконували громадян у перевагах електронних послуг Пенсійного фонду України. Метою цієї акції було закликати місцевих жителів реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України, роз’яснити їм суттєві переваги обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

Фахівці Фонду розповідали жителям міста про Веб–портал електронних послуг ПФУ, наголошуючи, що тепер не обов'язково з кожним питанням звертатися до управління, можна дистанційно дізнатися про страховий стаж, нараховану заробітну плату, пенсію, здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права, отримувати необхідну інформацію і попередньо записуватись на прийом до фахівців.

none Фото  (339.4 кб.)
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.