Субота 02 липня 2022 р. 14:45 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Веб-портал Пенсійного фонду – зручна форма індивідуальних послуг

 

День вишиванки – це свято, коли українці в будній день надягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок. Свято завжди відбувається в третій четвер травня. Саме у робочий день, щоб підкреслити, що вишиванка є органічною частиною життя українців, а не вдягається тільки для важливих та святкових подій.

Це свято об'єднує українців незалежно від їх статі, соціального статусу, віросповідання або політичних поглядів. Він є самобутнім і самодостатнім, не прив'язаний до жодного державного чи релігійного свята.

Чернігівське об’єднане управління Пенсійного фонду України вирішило долучитися до свята. Можливо не кожен ще вишив свою вишиванку, проте святковий настрій вирішили використати з користю.

З метою залучення міських жителів до користування послугами веб-порталу Пенсійного фонду України, де надається кожному громадянину право здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на його соціальні права, спеціалісти Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели флешмоб.

В ході заходу фахівці Фонду роз’яснили мешканцям м. Чернігова про суттєві переваги обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів, про зручну і оперативну взаємодію з органами Фонду, а також можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення його в управління.

Учасниками флешмобу стали і пересічні громадяни, яким, користуючись нагодою, було роздано буклети з роз’ясненням порядку реєстрації на електронному ресурсі.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.