Субота 02 липня 2022 р. 13:55 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

На центральному ринку м. Чернігова відбувся флеш-моб на підтримку легалізації зайнятості під гаслом «Легальна заробітна плата – забезпечена старість». Учасники акції переконували підприємців, найманих працівників та покупців, що одержуючи зарплату в «конверті», вони забезпечують сьогодення, але ризикують своїм майбутнім, позбавляючи себе гідної пенсії. Застосування нелегальних схем виплати заробітної плати перешкоджає проведенню соціальних реформ та негативно впливає на добробут кожного громадянина – інформували учасники флеш-мобу працівників та відвідувачів ринку.

Адже дотримання роботодавцем норм законодавства щодо оплати праці в частині нарахування працівникам заробітної плати у розмірі не меншому від законодавчо встановленого в Україні мінімального рівня це не забаганка, а обов’язок роботодавця, який гарантує набуття страхового стажу найманими працівниками.

Потім працівники Фонду з агітаційними гаслами пройшлися центральною частиною міста, роз’яснюючи перехожим, особливо продавцям, що погоджуючись сьогодні на зарплату «у конверті» вони позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.