Субота 02 липня 2022 р. 15:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Одним з основних напрямків діяльності Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду є спільна робота з відділами Державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції, спрямована на стягнення заборгованості за всіма видами платежів.

На зустрічі з представниками Державної виконавчої служби була присутня головний спеціаліст відділу платежів до Пенсійної системи Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Деркач. На цьому заході обговорили питання спільної роботи, спрямованої на активізацію роботи по стягненню боргів на користь управління. Провели вибіркову перевірку виконавчих документів на предмет ефективності заходів примусового виконання, вжитих працівниками ДВС.

За результатами перевірок, які проводяться щомісячно, з метою охоплення всіх виконавчих проваджень, у 2016 році оскаржено 53 випадки бездіяльності працівників Державної виконавчої служби на загальну суму 76,5 тис. грн., – зазначила Оксана Деркач.

За результатами заходу визначили спільні дії з метою виявлення всіх резервів для повного погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.