Субота 02 липня 2022 р. 14:07 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Шостак взяла участь у роботі комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів Новозаводської районної у  м. Чернігові ради.

Предметом розгляду стали питання про стан заборгованості з виплат підприємствами, організаціями та установами району до Пенсійного фонду України за 2016 рік та виконання районного у мсті бюджету 2016 року.

Члени комісії обговорили заходи, що вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та недопущення її зростання на підприємствах-боржниках різних форм власності.

В ході обговорення питання було вироблено ряд заходів, спрямованих на збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості з відшкодування пільгових пенсій, завершення процедур самоліквідації економічно-неактивних підприємств.

За результатами роботи Комісії прийнято відповідні рішення та надано конкретні завдання.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.