Понеділок 04 липня 2022 р. 03:11 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

У зв’язку з набуттям чинності з 1 січня 2017 року низки нових законів України, в навчально-методичному центрі Федерації профспілкових організацій Чернігівської області в рамках проведення освітніх заходів та з метою поширення правових знань 9 лютого 2017 року проведено семінар для бухгалтерів членських організацій Федерації профспілкових організацій Чернігівської області за темою: «Дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про працю. Наслідки роботи в режимі неповного робочого часу».

В семінарі взяла участь головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Алла Габишева.

В своєму виступі посадовець наголосила присутнім про необхідність безумовного виконання норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 03.12.2016 № 1774-VIII.

В ході заходу Алла Габишева роз’яснила особливості відображення періодів трудових відносин в звітах платників та надала методичні рекомендації щодо виправлення допущених страхувальниками помилок. Увагу присутніх було акцентовано на усуненні типових помилок, які в подальшому впливають на страховий стаж застрахованих осіб, наголошено на важливості внесення точних даних щодо найманих працівників у звітність з ЄСВ. Спеціаліст наголосила, що достовірні відомості в Реєстрі застрахованих осіб є запорукою соціальної захищеності найманого працівника.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.