Понеділок 04 липня 2022 р. 03:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Про Порядок подання звіту щодо єдиного соціального внеску - під час семінару

 

27 січня 2017 року в Чернігівській об’єднаній ДПІ ГУ ДФС в Чернігівській області проведено загальний семінар для платників податків на тему: «Практичне застосування положень Податкового кодексу України. Зміни та новації законодавства. Актуальні питання з обчислення ЄСВ. Декларування – 2017. Електронні сервіси та адміністративні послуги ДФС України», на який запрошено спеціалістів Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

У формі діалогу з присутніми спілкувалася заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Юлія Нітченко.

В ході заходу Юлія Валеріївна роз’яснила особливості відображення періодів трудових відносин в звітах платників та надала методичні рекомендації щодо виправлення допущених страхувальниками помилок. Спеціаліст наголосила, що достовірні відомості в Реєстрі застрахованих осіб є запорукою соціальної захищеності найманого працівника.

Заключна частина семінару проведена у формі діалогу з бухгалтерами з наданням відповідей на конкретно поставлені питання щодо заповнення таблиць звіту в розрізі застрахованих осіб, у ході якого всі бажаючі отримали консультації з питань відомостей, які подаються до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.