Понеділок 04 липня 2022 р. 03:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

В Об'єднанні житлово-будівельних кооперативів 25 січня цього року начальником Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Миколою Демченко спільно з головою Деснянської районної в м.Чернігові ради Володимиром Грецьким був проведений виїзний прийом громадян.

Багатьох відвідувачів даного заходу турбували пенсійні питання, а саме щодо проведеного перерахунку пенсій з 1 грудня 2016 року, можливості дострокового виходу на пенсію за віком, порядку виплати пенсій в період роботи.

На всі поставлені питання були надані вичерпні відповіді, а учасники зустрічі зазначили, що роблять усе можливе, щоб громадяни не залишалися сам на сам із проблемами, а відчували підтримку та своєчасно отримували належну допомогу.