Понеділок 04 липня 2022 р. 03:42 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Співпрацюємо із центром зайнятості

 

Фахівці Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели спільний з Чернігівським міським центром зайнятості комплексний семінар з роботодавцями м. Чернігова.

У ході семінару заступник начальника управління Наталія Білозуб наголосила на обов'язковості дотримання вимог щодо збереження архівних документів, які необхідні для призначення пенсії.

Запропонувала стати користувачами веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та активно використовувати в роботі електронні ресурси Фонду.

Заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Юлія Нітченко здійснила детальний аналіз щодо страхувальників, які не подавали звітність в 2016 році, та страхувальників, у яких трудові відносини із застрахованими особами не припинено, а відомості про нарахування їм заробітної плати – відсутні за 2016 рік.

Крім того, з метою здійснення належного контролю за реєстром застрахованих осіб вказала присутнім на типові помилки, які допускаються під час формування звітності.

Надала інформаційно – консультативну допомогу учасникам семінару щодо заповнення коригуючих звітів страхувальниками.

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: [email protected]
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.