Понеділок 04 липня 2022 р. 02:56 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

У Чернігові обговорили питання дотримання соціальних гарантій в оплаті праці та наповнення бюджету Пенсійного фонду

12 січня 2017 року на засіданні комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів, що відбулась в Новозаводської районній у м. Чернігові раді під головуванням голови ради Олександра Атрощенка, розглядалось питання щодо несвоєчасної оплати праці деякими підприємствами, чим порушуються соціальні права працівників та негативно впливає на рівень надходжень до Пенсійного фонду. Важливим резервом для наповнення бюджету Фонду є також легалізація доходів громадян.

Так, станом на 1 січня 2017 року заборгованість із заробітної плати в Новозаводському районі м. Чернігова становить 4 223,2 тис. грн., у т.ч., Чернігівська філія ПП «Компанія «ІнексУкрПаркет» - 972,4 тис. грн., ПАТ «Чернігівбуд» - 943,7 тис. грн., БМУ «Житлобуд-2» ПАТ «Чернігівбуд» - 636,6 тис. грн., ПАТ «Хімтекстильмаш» - 520,6 тис. грн. На цьому засіданні заслухано 3 суб'єктів господарювання, які не забезпечують визначений законодавством рівень оплати та умов праці найманих працівників.

Крім того, заступник начальника відділу платежів до пенсійної системи Чернігівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ігор Скорик повідомив про інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань легалізації трудових відносин, що проводиться фахівцями управління.

За результатами засідання визначено строки для усунення страхувальниками порушень трудового законодавства, надано рекомендації щодо підвищення заробітної плати найманих працівників.