Субота 02 липня 2022 р. 14:20 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

Інформацією з реєстру застрахованих осіб 2016 року скористались близько 28 тис. жителів

Перший заступник начальника Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Рем провела виробничу нараду, на якій було підведено підсумки роботи відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем управління за 2016 рік.

Як зазначалось, на нараді, передусім, дані з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування необхідні для забезпечення права на пенсійні виплати та допомоги. Зокрема, для призначення або перерахунку пенсій за 2016 рік видано інформацію майже 23 тис. осіб.

Загалом до Державного реєстру за 2016 рік внесено дані зі 67 тис. звітів, що подали платники до органів Державної фіскальної служби.

При цьому у результаті опрацювання усіх форм звітності до реєстру щомісяця завантажується інформація щодо 106-114 тис. жителів м. Чернігова, Чернігівського та Куликівського районів Чернігівської області.

Дані реєстру застрахованих осіб дозволяють проаналізувати стан зайнятості та оплати праці в регіоні та інформувати органи місцевої влади про основні фактори, що впливають на формування бюджету Фонду на відповідних територіях: про тенденції фонду оплати праці, чисельності найманих працівників, недодержання платниками законодавчо встановлених мінімальних гарантій в оплаті праці тощо.

Учасники наради проаналізували ведення та використання даних реєстру застрахованих осіб в управлінні, визначили першочергові завдання.

Перший заступник начальника управління Ольга Рем наголосила на важливості електронного сервісного обслуговування громадян, зокрема, через веб-портал Пенсійного фонду України, необхідності активнішого пропагування можливостей цього ресурсу серед населення.