Субота 02 липня 2022 р. 13:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівське об'єднане управління Пенсійного фонду України

23 грудня 2016 року у приміщенні актового залу Чернігівської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено загальний семінар для платників податків на тему: «Актуальні питання податкового законодавства та законодавства з ЄСВ. Електронні сервіси та адміністративні послуги ДФС України».

У ньому також взяла участь заступник начальника відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Юлія Нітченко, яка звернула особливу увагу керівників та бухгалтерів на той факт, що є такі страхувальники, які звіти хоч і подали, проте відомості з них не потрапили до реєстру застрахованих осіб через виявлені у звітності помилки.

Як зазначила представник пенсійної служби, це викликає занепокоєння у громадян, які оформляються на пенсію, чи стають на облік до служби зайнятості. Тому задля внесення достовірних даних до реєстру застрахованих осіб роботодавцям необхідно в найкоротший термін виправляти помилки і повторно надати звіти до органу Державної фіскальної служби за місцем взяття на облік.

За консультаціями з питань виправлення помилок у звітності, наголосила Юлія Нітченко, страхувальники можуть звертатися як до Чернігівської об’єднаної Державної податкової інспекції, так і до спеціалістів Чернігівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Учасники семінару отримали відповіді на проблемні питання у заповненні звітності та методичну допомогу з метою зменшення кількості помилкових звітів та ефективного виконання покладених на них завдань.